szkolenia | Table ::FCT Skuteczne Szkolenia Językowe

PL EN

Loading…

Fish Can Talk

Skuteczne Szkolenia Językowe

fct general

FCT GENERAL to kurs skutecznej komunikacji w języku angielskim lub innym, wybranym przez Państwa języku obcym. Zakres kursu obejmuje naukę słownictwa i wyrażeń niezbędnych do bezproblemowej komunikacji w codziennych sytuacjach życiowych oraz rozwijanie wszystkich umiejętności językowych kursantów. Program kursu podzielony jest na moduły, które są zaprojektowane w przejrzysty sposób i dają jasny obraz osiąganych celów językowych.
Integralną częścią kursu są FISH-KI (fiszki językowe), z pomocą których kursanci mają szansę przyswoić słownictwo w sposób prostszy i efektywniejszy w porównaniu z tradycyjnymi kursami językowymi.
Skuteczność kursów stawiamy na pierwszym miejscu i jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i sugestie klientów, aby osiągnąć wspólny cel.
W celu uzyskania szczegółowych informacji lub aby zapisać się na kurs ogólnego języka angielskiego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

fct fast

Gdy liczą się szybkie wyniki w ograniczonym czasie.
Jeżeli sytuacja zmusza Państwa do nauczenia się języka angielskiego w ograniczonym czasie i gdy szybkie wyniki są najważniejsze, to FCT FAST - "szybka nauka angielskiego" jest właściwym wyborem. Total immersion, czyli "całkowite zanurzenie" w języku umożliwi Państwu ekspresową naukę języka angielskiego w Warszawie.
Możemy także zorganizować dla Państwa wyjazd zagraniczny, na którym codziennie będą Państwo otoczeni językiem obcym, co umożliwi rozpoczęcie komunikacji już w pierwszym dniu wyjazdu.
Proponujemy Państwu spotkanie podczas którego porozmawiamy dokładnie o Państwa oczekiwaniach i wspólnie wybierzemy najskuteczniejsze rozwiązania gwarantujące sukces.
Wystarczy skontaktować się z nami dziś aby już jutro zacząć mówić po angielsku.

fct executive

Usługa FCT EXECUTIVE powstała z myślą o najważniejszych osobach w Państwa organizacji.
Doskonale znamy i rozumiemy specyfikę pracy na najwyższych stanowiskach zarządzających oraz zdajemy sobie sprawę z ogromu zajęć i obowiązków z tym związanych.
Dlatego właśnie oferujemy Państwu pakiet rozwiązań, które zadowolą najwybredniejsze gusta i sprawią, że nauka języków obcych będzie nie tylko skuteczna, ale także przyjemna, stymulująca i komfortowa. "Język angielski dla kadry zarządzającej" to idealne rozwiązanie dla zapracowanych prezesów, dyrektorów i managerów.
Jeżeli przeczesujesz Google wpisując: „angielski dla szefa”, „angielski dla prezesa”, „angielski dla top managementu”, „angielski dla szefa w Warszawie”, etc., to możesz już przestać, gdyż nasz kurs FCT EXECUTIVEjęzyk angielski dla kadry zarządzającej jest odpowiedzią której szukasz.
W celu uzyskania informacji o kursie lub aby ustalić termin spotkania prosimy o kontakt.

fct business

FCT BUSINESS to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych z Państwa, którzy potrzebują komunikować się w języku angielskim w pracy.
Niezależnie od Państwa stanowiska, profesji czy branży, od kursu języka biznesowego oczekiwać powinni Państwo osiągnięcia podobnych celów językowych :

  • Argumentowania i wyrażania opinii w trakcie spotkania,
  • Poprawnego i płynnego komunikowania się w trakcie rozmowy,
  • Prezentowania danych,
  • Prowadzenia korespondencji firmowej,
  • Rozumienia i pisania własnych tekstów.

Dokładnie tego nauczą się Państwo na kursie FCT BUSINESS - "język angielski w pracy", a ocena potrzeb językowych przeprowadzona przed rozpoczęciem zajęć oraz modułowość szkoleń umożliwi nam dopasowanie najodpowiedniejszego dla Państwa programu kursu.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem kursu specjalistycznego dostosowanego do profilu zawodowego Państwa firmy lub poszczególnych jej komórek czy działów, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę kursami ESP (English for Specific Purposes) - "język angielski specjalistyczny".
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem